Yeni Sezon Tesettür Tunik Modelleri

tesettür tunik modelleri, tesettür tunik modelleri fiyatları

Tesettür giyim yıllar geçtikçe daha fazla önem kazanırken, elbette ki bu durumda da ihtiyaçlar daha fazla bir hale gelmektedir. Hazır giyim sektöründe, tesettür giyim kıyafetlerini tüketicileri ile buluşturan pek çok farklı firma ve marka bulunurken, sizlere bu yazımızda tesettür tunik modelleri çeşitleri ve renk çeşitliliği hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Görsellere göz atmadan önce şu bilgiler dahilinde fikir sahibi olabilirsiniz.tesettür tunik modelleri, tesettür tunik modelleri fiyatları

Fermuarlı tesettür tunikler

Eğer ki düğmeli modeller sizlerin tarzını yansıtmıyorsa, tesettür tuniklerde, fermuar detayları da şık bir model olarak kullanılabilmektedir. Hem kullanım kolaylığı hem de şıklık ön planda tutulurken, yaka kısmından başlayan fermuar, etek ucuna kadar devam etmektedir. Yine görünür fermuar aksesuarı kullanılabildiği gibi gizli fermuar tasarımı olan tuniklerde günümüzde bulabileceğiniz ürünler arasında.

Taba renk yarasa kol

Renk seçeneği olarak, kış sezonuna uygun bir ton olan taba, yarasa kol tasarımı ile sizlere şık bir model sunabilmektedir. Yine yarasa kol kesim detaylarının yanı sıra ek olarak asimetrik kesim detaylı eteklerde ürünlerde bulunan kesim özelliklerinden olmaktadır. Bunlar ile birlikte farklı yaka kesim detayları kullanılan tesettür tunik modelleri de günümüzün trend ürünlerinden oluyor.

Çizgi desenli renkli modeller

Sadelikten ve standart renklerden kurtulmak isteyen bayanlarımız için baskılı tunikler kesinlikle iyi bir seçim olacaktır. Elbette ki abartılı çiçek baskıları arasından seçim yapmak zorunda değilsiniz. Bu durumda çizgisel desenler oldukça iyi uyum sağlarken, mavi ve grinin tonları bir arada tutularak, şık bir model sunulabilmektedir.

Çift renk tunikler

Biraz daha renkli seçimler yapmak ister misiniz? Kolları haki yeşil olarak dizayn edilmiş olan ve gövdesinde de renkli çiçek baskıları bulunan asimetrik kesim bir tunik modelleri sizlere eşlik edebilir. Yine eşarp modelleriniz ile uyum sağlayabilecek renk seçenekleri de bulunurken, eşarbınız için sorun oluşturmayacak sıfır yaka detayları da kullanılan kesimler ile ahenk içerisindedir. Sizlerde kendinize uygun bahsedilen tüm bu modellerden daha detaylı bilgi sahibi olabilmek üzere, görsel arşivlerden yararlanabilirsiniz. Göz attığınız modellere ise günümüz tesettür öncüsü firmalarından ulaşarak, tercihlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir