Yabancı İddaa Siteleri ve Para Yatırma

yabancı iddaa siteleri, yabancı iddaa sitelerine para yatırma, iddaa sitelerine para yatırma

İddaa oynamayı seviyor musunuz? İddaa ile yeni yeni uğraşmaya başladıysanız hangi sitelerde kuponlarınızı oynayabileceğinizi bilmiyor ve nasıl para yatıracağınıza dair bilginiz olmayabilir. Telaş yapmanıza hiç gerek yok. Biz yazılarımız ile acemi iddaa oyuncularına da yol göstermeye devam ediyoruz. Sitemizdeki diğer yazılarımıza göz atarak iddaa konularında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Bu yazımızda ise yabancı iddaa siteleri nerelerdir ve buralara para yatırma yolları nelerdir konularından bahsedeceğiz. Yazımıza geçelim ki bir an önce bilgi edinip kuponlarınızı oynamaya başlayabilin.yabancı iddaa siteleri, yabancı iddaa sitelerine para yatırma, iddaa sitelerine para yatırma

Yabancı iddaa siteleri bets10, rivolo, betin, betboo, superbahis siteleridir. Bu sitelerin dışında da birçok farkı iddaa sitesi bulunmaktadır. Ancak biz yazımızda bu sitelerden tek tek bahsetmek yerine genel olarak özelliklerinden bahsedeceğimiz için hepsinin ismini yazmak istemedik. Yabancı sitelerin oyunculara sunduğu avantajlar olduğu için yerli sitelerimiz yerine buralardan hizmet almanızı tavsiye ediyoruz. Yabancı internet siteleri oyuncularına yüksek iddaa oranları sunarlar ve bunun yanı sıra da hediye bonusları vardır. Yüksek iddaa oranları kuponun tahmini kazancının daha yüksek olmasını sağlarken bonuslar ise oyuncularının parasının yanı sıra kullanılarak kuponların değerinin yüksek olmasını sağlamaktadır.

Yabancı iddaa sitelerinde iddaa oynamaya karar verdiğinizi düşünürsek buralara nasıl para yatırabileceğinize dair aklınızda soru işaretleri belirmeye başlamıştır. Banka kartı, kredi karı, ukash kart gibi ön ödemeli kartlar ve mobil ödeme ile yabancı iddaa sitesi hesabınıza para yatırabilirsiniz. Kredi kartınızı bu tür sitelerde kullanmak istemiyorsanız kredi kartınızın altında oluşturacağınız sanal kredi kartınızı buralarda kullanabilirsiniz.

Yabancı iddaa sitesi hesabınıza para yatırmak istiyorsanız öncelikle üyeliğinizi tamamlamalısınız. Üyeliğinizi tamamladıktan sonra site hesabınıza bilgileriniz ile giriş yapmalısınız. Giriş yaptıktan sonra hesabınıza erişip buradan para yatırma kısmına gelmelisiniz. Para yatırma kısmına geldiğinizde size para yatırma işleminde kullanabileceğiniz seçenekler sunulacak. Bunlardan hangisi sizin için uygun ise onu seçerek bir sonraki aşamaya geçmelisiniz. Bir sonraki aşamada ne yapmanız gerektiğini kendiniz anlayabileceğiniz gibi zaten site de yönlendirmeler de bulunacaktır. Bol kazançlar dileriz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir