Tanki Online Nedir?

tanki online oyun, tanki nasıl bir oyun, tanki oynama

Tanki Online web tarayıcıları tarafından ve Steam üzerinden oynanan, ücretsiz bir video oyunudur. Yayım tarihi 4 Haziran 2009’dur. AlternativaPlatform oyun şirketi tarafından oluşturulmuştur. PvP Savaş arenalarına sahip bir MMO Nişancı oyunudur ve Dünya çapında her ülkenden oyuncular oynamaktadır. tanki online oyun, tanki nasıl bir oyun, tanki oynamaOyunumuzda dört adet Mod bulunmaktadır bunlar: Takımlı Ölüm Maçı, Bireysel Ölüm Maçı, Bayrak Kapmaca Yarışı ve Kontrol Noktalarını Ele Geçirmedir. Oyunda elde etmiş olduğunuz başarılar ile Tanki Online parası ‘’Kristaller ve Tankoiler’’ elde edebilirsiniz. Bu coinler ile tankınızın gövdesini, koruyucusunu, silahını ve nişangahını geliştirebilirsiniz. Öldüğünüzde anında yeniden doğarsınız yani sürekli bir savaşın içerisinde yer alacaksınız. Dört oyun modundan istediğinizi seçerek onda ustalaşabilirsiniz ve kolayca rütbe atlayabilirsiniz. Güçlendirmelerle kendi tankınızı rakibinizden daha üstün seviyeye getirebilirsiniz. Rakibin sizden korkmaması için bir sebep kalmaz. Dünyanın her yerinden insanlarla birleşerek onlarla savaşabilirsiniz. Arkadaşlarınız ekleyerek onlar ile oynayabilirsiniz.

E-spor gibi faaliyetleri de sürekli desteklemektedirler. Üstelik oyunda belli başlı E-SPOR Turnuvalar düzenlenmektedir ve sonucunda para ödülleri verilmektedir. Hatta kendi turnuvanızı bile oluşturabilirsiniz bunun için https://www.game.tv/tr/find-tournaments/-tanki-online-tournaments buraya girdikten turnuva oluşturmak için sağ kısımda yer alan ‘’Kendi Turnuvanızı Oluşturun’’ butonuna basıp gerekli ayarlamaları yaparak arkadaşlarınız ve dünya çapındaki oyuncularla savaşabilirsiniz.

Tanki Online Nasıl İndirilir

Tanki Online indirmek için kendi web sitelerinden veya Steam üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Web sitelerine https://tankionline.com/en/ bu linkten, Steam üzerinden indirmek içinse https://store.steampowered.com/app/562010/Tanki_Online/ buradan indirebilirsiniz.

Tanki Online Rütbe Sistemi Nasıldır?

Rütbeler oyuncuların toplam deneyim puanı yerine oyundaki başarı, deneyimlerini gösteren bir kavramdır. Tanki Onlinedaki rütbeler gerçek askeri rütbelere de dayanır. Toplamda 30 farklı rütbe vardır. Bunlar sırasıyla: Yeni Üye, Özel Oyuncu, Gefreiter, Onbaşı, Usta Onbaşı, Çavuş, Kıdemli Başçavuş, Uzman Çavuş, Başçavuş, Başçavuş 2, Emri Memuru 1, Emri Memuru 2, Emri Memuru 3, Arama Emri Memuru, Üçüncü Teğmen, Teğmen, Üsteğmen, Kaptan, Majör, Yarbay, Albay, Tuğgeneral, Tümgeneral, Korgeneral, Genel Rütbe, Mareşal 1, Mareşal 2, Komutan, General ve Efsane olarak sıralanmaktadır.

Efsane rütbesine ulaştığınız zaman Efsane 2, Efsane 3 olarak sınırsız devam etmektedir. Efsanede her rütbe için 200.000 deneyim puanı gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir