SONBAHAR İÇİN GARDROBUNUZDA BULUNMASI GEREKEN TEMEL KIYAFETLER

sonbahar için kıyafet seçimi, sonbahara hazırlık kıyafetleri, sonbahar kıyafet tercihi

HAFIF VE KALIN OLMAYAN KAZAK: Sonbahar, kış kadar soğuk olmayan bir mevsim olduğundan çok kalın kıyafetler yalnızca gereksiz yere terlemenize neden olur. Bu nedenle çok ağır olmayan ve sizi terletmeyecek ama aynı zamanda üşütmeyecek kadar kalın bir kazak almanızı öneriyoruz. Renk seçimlerini de bej, haki, açık mavi gibi tonlarda yaparak her türlü kıyafetiniz ile uyum yakalamanız mümkündür.
MAXI ETEK: Sonbahar’ın çok da soğuk olmayan günlerinde maxi etekler kurtarıcınız olur. Üstelik bu etekler size hala yazdan kalma bir hava da verir. Alacağınız eteğin renginin de kullanışlı ve gardırobunuzdaki diğer kıyafetler ile uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz.
UZUN HIRKA: Uzun ve salaş bir hırka özellikle rahat ve sportif bir hafta sonu için skinny kotlar veya taytlar ile çok güzel duracak ve gün boyu üşümenizi engellemektedir.sonbahar için kıyafet seçimi, sonbahara hazırlık kıyafetleri, sonbahar kıyafet tercihi
DERI CEKET: Kaban ile mont için hava fazla sıcak, ancak üstünüze bir şey almadan da dışarı çıkılmayacak kadar soğuk mu? Bu durumlarda tipik bir sonbahar günündesiniz ve size böyle bir günde en çok yakışacak şey deri ceketlerdir. Deri ceketler pahalı olduğundan seçim yapmadan önce iyice düşünmenizi öneriyoruz. Süet mi, deri mi ve ya kısa mı yoksa uzun mu? Bütün bu sorular sizi idealinizdeki deri ceket modeline yaklaşmaktadır. Eğer ki, çok para ödemek istemiyorsanız ve daha duyarlı olmak istiyorsanız suni deri ceketlerin güzel bir seçenek olduğunu unutmayınız.
ŞAL / ATKI: Şallar yalnızca kış ayları için değil, sonbahar için de oldukça kullanışlı parçalardır. Tabii ki kışın daha kalın, sonbaharda ise daha ince olanları tercih etmekteyiz. Özellikle basit bir tişörte değişik bir hava katmak için şalınızı boynuza sararak farklılık oluşturabilirsiniz.
BLAZER CEKET: Her kadında olmazsa olmaz bir parça da blaze ceketlerdir. İster iş yerinizde kullanın, ister haftasonu kotunuz ile kombinleyiniz. Renk olarak siyahtan şaşmamanızı öneriyoruz.
SADE TSHIRT: Gardrobunuzun en temel kıyafetleri de yaz kış demeden kullanabileceğiniz renk renk, sade (basic) tişörtlerdir. Yazın tek başına kullandığınız beyaz bir tişörtü, sonbahar ile kış aylarında ceket, hırka veya aksesuarlarla süsleyerek rahatlıkla kullanmanız mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir