Şık Tasarımlı Ayakkabı Modelleri

ayakkabı modelleri, topuklu ayakkabı modelleri

Ayakkabı sektöründe öncü kuruluşlar arasında yer alan ve adından söz ettiren firma yılların vermiş olduğu tecrübesine dayanarak dünya piyasasında da adından söz ettirmeyi düşünmektedir. BUENOSHOES markasını yurt içi ve yurt dışında tanıtan firma kendi tasarımlarını yaptığı ayakkabı modelleri ile dünya piyasasına da girmeyi hedeflemektedir. Yurt dışında oluşturduğu mağazalar zincirinde Amerika, Almanya, Avustralya, İtalya ve Fransa bulunmaktadır. Firma imalatlarında saf deri ve kaliteli malzeme kullanarak haklı gururunu yaşamaktadır. Müşterilerine rahat ve sağlıklı ayakkabı modelleri üreterek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Firmanın atılımcı ve daime ileriye dönük planları başarıya ulaşmasını sağlamaktadır. Bayanların seçimlerinde titiz davrandıklarını bilen firma sahipleri tasarım ve renk seçeneklerini bayanları memnun edecek kalitede üretim yaparak göstermektedir.ayakkabı modelleri, topuklu ayakkabı modelleri

BUENOSHOES markasında aranılan şık modeller

Ayakkabı kıyafet ile birlikte aksesuar tamamlayan unsurlar arasında ilk sırada gelmektedir. Kıyafetin ayakkabı ile bütünlük sağlaması görünüşün hoş ve zarif durmasını sağlamaktadır. Buenoshoes marka ayakkabı modelleri konusunda kendi tasarımlarını yaparak şık ve güzel ayakkabı üretimi yapmaktadır. Bayanlara özgü tasarımlar üreterek müşterilerini hayli memnun etmektedir. Değişik birçok model ve renk seçeneklerini kataloglar ile müşterilerine duyurmaktadır. Firma yaz ve kış sezonu için ayrı ayakkabı kreasyonları sergilemektedir. Firmanın günlük ve özel günlerde rahatlıkla kullanılabilecek ayakkabı üretimleri her yaşa hitap edecek model tasarımları ile devam etmektedir. Firmanın ayakkabı modelleri arasında topuklu ayakkabı, düz ayakkabı, Sneakers ayakkabı, platform ayakkabı, Oxford ve leopar düz ayakkabı, nubuk ve babet modelleri yer almaktadır. BUENOSHOES markası ürünlerinde kaliteli deri, süet ve nubuk malzeme kullanarak müşterilerini memnun etmektedir. Firma özellikle deri ayakkabı üretimlerini yurt içi ve yurt dışı olarak yapmaktadır. Ayakkabı renkleri arasında siyah, kahverengi renk tonları ağırlıklı olmaktadır. Fiyat konusunda firma ayakkabıları 100 ila 150 TL arasında satışa sunmaktadır.

Şık tasarım modeller için online adresler

BUENOSHOES marka ayakkabıları alabilmek için yurt dışına gitmenize gerek kalmadan online site ya da mağazalar zincirinden güvenli alış veriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Site adresi www.xxx.com.tr adresinden ulaşılmaktadır. Firma uygun fiyat ve güvenli alış veriş yapılmasını müşterilerine bu siteden sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir