İstanbul Sultangazi Sürücü Kursu

sürücü kursu fiyatları, güngören sürücü kursu, sürücü kursu fiyatları ne kadar

İstanbul gibi büyük bir şehrin keşmekeşliği içerisinde araç kullanmak için profesyonel olmak isteyenler için İstanbul sultangazi sürücü kursu oldukça güzeldir. Trafik dersi, ehliyet almadan önce bilinmesi gereken en önemli ve tüm trafik kurallarını kapsamaktadır. Trafik dersi içerisindeki derslerin tümünden en önemli derslerdendir. Trafik dersi konuları arasında bulunanlar; trafikte geçiş üstünlüğü, durma, duraklama, yayalara geçiş hakkı, aracı park etme, yol çizgilerinin işaretleri, trafik işaretleri, trafik ışıkları, araç hızı ayarlaması, araçların dönüşleri ve manevra kuralları gibi trafik kurallarının eğitiminin verilmesidir.sürücü kursu fiyatları, güngören sürücü kursu, sürücü kursu fiyatları ne kadar

Kurs için gerekli olan kayıt evrakları nelerdir?

Sürücü kursu için gerekli olan belgeler şunlardır; 6 adet son üç ay içerisinde çekilmiş olan vesikalık fotoğrafınız, Mezuniyet belgesi, Adliyeden veya e-devletten alınmış sabıka kaydı, Sağlık raporunuz kayıt olmak için İstanbul sürücü kursu için gereklidir.

Teorik derslerin olması

Değerli sürücü olma adayı bulunan kursiyerler, teorik derslere ve sınavlara girerek, normal girecekleri sınavda bulunan 3 dersin yani trafik, ilk yardım ve araç kullanımı derslerinin her birinden 70 ve üstü not alınması durumunda sınavı geçerler, daha sonra da yapılacak olan direksiyon sınavına girmeye hak kazanırlar. Girilen direksiyon sınavından da 70 ve üstü bir puan alınması durumunda sertifikayı da almayı hak kazanılır. Sürücü kursu dersleri arasındaki teorik ders de size bunları sunacak imkânlar yaratmaktadır. En iyi sürücü adayı en iyi kurslarda bulunur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir