İstanbul Saç Ekimi Doktoru

saç ekim doktorları, en iyi saç ekim doktorları, saçları gürleştirme yolları

Özellikle erkeklerde sıklıkla rastladığımız saç dökülme sorunlarını ortadan kaldırmak için çok kolay bir yöntem geliştirilmiştir. Bir zamana kadar gelen hormonel ya da çevre faktörleri gibi nedenlere bağlı olarak dökülmeler meydana gelmektedir. Bu saç dökülmeleri aile bağları yani genetik faktöre bağlı olarak da gelişim gösterdiği için insanların saç ekimi gibi yöntemlere başvurmaları olağan bir durumdur. Belli zamandan sonra rahatsızlık hisseden kişilerin saç ekimi genellikle lokal anestezi ile gerçekleştirilmektedir. Böylece acı hissetmeyerek kısa sürede gerçekleştirilecek bir işlem olmaktadır.saç ekim doktorları, en iyi saç ekim doktorları, saçları gürleştirme yolları

Uygulama sırasında yapılan işlemler

Saç ekimi yapılırken, ekim yapılan kişinin donör yani ense bölgesinden alınan saç kökleri kişinin baş bölgesine bir ekip eşliğinde ekilmektedir. Alınan bu kökler ile yerleştirilmeden önce ayrıştırılarak uygun hale getirili. Saç olmayan bölgelere nakledilerek yeniden saçların çıkması olayı gerçekleşir. Gönül rahatlığı ile yapmak isteyeceğiniz bu işlemler için her zaman güvenilir doktorlar tercih edilir. Bunun için alanında kendini geliştirmiş birçok İstanbul saç ekimi doktoru bulunmaktadır. Sonuçtan memnun kalmak bu doktorlar sayesinde mümkündür.

Merak edilen ekilen saçlar dökülür mü sorusuna cevap

Saç ekimi işlemini gerçekleştirilen kişilerin merak ettiği sorulardan biri de ekilen saçlar dökülür mü olmuştur. Bu sorunun cevabı için İstanbul saç ekimi doktoru çok sayıda bulunmaktadır. Bu doktorların dediğine göre ekilen saç kökleri bir ay için de dökülmedikten sonra bir daha dökülmez. Fakat genetik problemleri göz önüne alınarak farklı sonuçlarda alınabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir