İddaa Toplam Gol 4-6

iddaa toplam gol 4-6 ne demek, iddaa toplam gol oynamak, iddaa toplam gol bahsi oynama

Merhaba sevgili iddaa sever okuyucularımız. Yine yeni bir yazımız ile sizlerin karşısında olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Umuyoruz ki evinizden gerekmedikçe çıkmıyor ve covid-19 ile olan insanlık savaşına siz de bir katkıda bulunuyorsunuzdur. Eğer evinizde ne yapacağım diye düşünüyorsanız boş durmaktansa iddaa kuponu yapabilirsiniz. Hem biraz kafanız dağılmış olur hem de bir miktar para kazanabilirsiniz. Bugün sizlere bahsetmek istediğimiz konu iddaa toplam gol 4-6 tahmin türü olacak. Bu tahmin türü nedir ve neden b u tahmin türüne kuponlarınızda yer vermelisiniz bunları ele alacağımız. Sizin için yararlı bir yazı olmasını dileyerek lafı çok uzatmadan hemen yazımızın esas konusuna geçiş yapmak istiyoruz. Hadi buyun detaylara…iddaa toplam gol 4-6 ne demek, iddaa toplam gol oynamak, iddaa toplam gol bahsi oynama

İddaa Toplam Gol 4-6 Ne Demek?

İddaa toplam gol 4-6 en basit hali ile oynanacak olan bir futbol maçında tarafların birbirlerine atacakları toplam gol sayısının 4ten az ve 6tan fazla olmayacağını ifade eder. Diğer bir deyiş ile oynanacak maçta en az 4 gol olması ve en fazla 6 gol olması gerekmektedir. Şöyle bir örnek ile bu durumu ele alarak açıklayalım. Diyelim ki Ahmetspor ile MehmetSpor arasında bir futbol maçı oynanacak. Bu maç için siz de iddaa kuponunuzda toplam gol 4-6 oynamış olun. İşte bu maçta en az 4 gol veya en fazla 6 gol olur ise tahmininiz doğru çıkar ve maç tutar. Aşağıdaki skorlar bir maçın sonucunda oluştuğunda toplam gol 4-6 tahmini tutmuş olur.

Ahmetspor 4-0 Mehmetspor

Ahmetspor 0-4 Mehmetspor

Ahmetspor 1-3 Mehmetspor

Ahmetspor 3-1 Mehmetspor

Ahmetspor 2-2 Mehmetspor

Ahmetspor 6-0 Mehmetspor

Ahmetspor 0-6 Mehmetspor

Ahmetspor 5-1 Mehmetspor

Ahmetspor 1-5 Mehmetspor

Ahmetspor 4-2 Mehmetspor

Ahmetspor 2-4 Mehmetspor

Ahmetspor 5-0 Mehmetspor

Ahmetspor 0-5 Mehmetspor

Ahmetspor 4-1 Mehmetspor

Ahmetspor 1-4 Mehmetspor

Ahmetspor 3-2 Mehmetspor

Ahmetspor 2-3 Mehmetspor

Ahmetspor 3-3 Mehmetspor

İddaa Toplam Gol 4-6 Oynamanın Avantajları?

Yukarıdaki skorları incelediğinizde en bariz avantajın birçok farklı skor dahi oluşmuş olsa bir maç için toplam gol 4-6 oynadığınızda tahmininizin doğru çıkma olasılığının yüksek olduğunu göreceksiniz. Bu da para kazanma şansınızı en üst seviyeye çıkarmaktadır. Siz de kuponlarınızda bu tahmin türüne yer vererek para kazanmaya bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Bol kazançlar dileriz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir